Ty fanfikce nečtěte, jsou fakt špatný. Ale je mi líto to mazat. A neklikejte na divný komentáře. :)

Možná někdy dopíšu ten Ples... nebo dodělám další stránku GameHouse... možná...

Ještě jednou: Ty fanfikce nečtěte, jsou fakt hodně špatný, byla jsem weeb kid. Ale je mi líto to mazat. Nostalgie. A neklikejte na divný komentáře. :)

(updatované info v menu boxu)

Feya's little (not so) innocent dreams of Gold&Blue

26. ledna 2013 v 19:08 | Neko-chan / Feyuš |  Feyuščiny nekotlachy
Unwtritten rules of society. What will happen, if you break them...? But you can still dream can't you? Just dream...
Pokud se to přeci jen rozhodnete číst, prosím, buďte tolerantní.


Slíbila jsem Tolpen, že pokud napíše článek o "klíčku", napíšu já tenhle. Jenže v mém případě je to mnohem složitější. U mě tam totiž jsou jisté větší rozdíly. Ale to už teď nechám být.
Jestli chodíte k Tol na blog, tak určitě víte, že u nás ve škole se vyskytuje parta super-roztomilých shotů, které jsme si...rozdělily. :D Jen Tolpen je mezi nás špatně rozřadila. Shotoshotu má Olga, Sherlyshotu má Tolpen a můj je Francishota. (Použiju tu stejné ustálené přezdívky jako Tol.)
Stejně jako Tolpen x Sherlyshota, tak i já mám svůj zážitek s Francishotou. =^^= Ostatně svoji přezdívku nezískal jen tak pro nic za nic. His beautiful golden hair and blue sweatshirts... Já tak strašně žeru ty jeho vlasy. A začínám ho vidět v každé sytěji modré mikině nebo bundě.... Áchjo.
Ale k tomu zážitku: Stála jsem ve frontě na obědy, přede mnou Francishota, za mnou někdo z kvarty a od nás ze třídy. Zrovna jsem se dostala k příborům, otočila jsem se na toho někoho od nás a zatím co jsem mu něco povídala, prohrábla jsem si rukou vlasy. Najednou jsem si uvědomila, že jsem se při tom o něco otřela hřbetem ruky. It was his sacred golden hair! Vzala jsem si příbory, tác a položila jsem si to na ten "rošt". A jak jsem to držela, kvartán za mnou mi strčil do tácu a přirazil mi ho k tomu Farancishotovu. Jenže jak já jsem ho držela a on ho držel taky, prakticky nám to přirazilo ruce k sobě mezi tácy. :D Francishota sice potom rychle ucuknul, ale i tak. I can still dream. ^^
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tolpen Tolpen | Web | 27. ledna 2013 v 19:24 | Reagovat

True lovestory, sis :)
Si nestěžuj, že si pletu, kdo má Shotshotu a kdo Francishotu... Obojí je to blonďatý a vští rozdíl v tom už udělat nedokážu...
Ještěže je Sherlyshota tak neidentifikovatelně černohnědovlasej :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Varování:

Vstupujete na území shipperky. Možnost výskytu yaoi, shounen-ai a shoujo-ai. Don't like, don't read.