"You know, it's impossible not to love them. =^^=" so Feya said. "Cause they are shotas. Super cute shotas."
~Umi no ao no sekai ga watashitachi o matte.~

Možná někdy dopíšu ten Ples... nebo dodělám další stránku GameHouse... možná...

(updatované info v menu boxu)

Únor 2013

obrázkové shrnutí 4

28. února 2013 v 23:50 | Feyuš |  Last seen (recenze)
Protože je pozdě, nebudu se k tomu nijak rozepisovat. Všechno podstatné bylo v recenzích nebo je napsáno u obrázků. :)
Jo a tu Lucy u předchozího článku jsem zprovoznila. ^^

Our shattred dreams...

28. února 2013 v 23:18 | Feyuš |  Last seen (recenze)
Viděla jsem Fairy Tail film. A upřímně, byla jsem dost zklamaná... :/ Příběh nic moc, kvalita efektů a výrazů taky nijak valná. Cítím se z toho dost rozpačitě. A Nanohácký film pořád nikde... T_T
Ale protože mám na prázdniny uvolněný režim, tak jsem stihla napsat ještě jednu pořádnou recenzi a navíc jsem na Zerochan objevila jeden úžasný obrázek Lucy.
She looks like an angel...


Láska a nenávist na křídlech z oceli

27. února 2013 v 21:22 | Feyuš |  Last seen (recenze)
Mám za sebou Code Geass. Obě série.
A musím se přiznat, že mi to naprosto překopalo celý můj hodnotový žebříček, co se kvality anime týče.
Je to prvotřídní anime narvané emocemi, úžasnými postavami, naprosto nečekanými zvraty a skvělou hudbou.
Just. Epic.
(SPOILERY, KAM SE PODÍVÁŠ)

Inter arma silent Musae

25. února 2013 v 10:25 | Neko-chan / Feyuš |  Náhodné šílenosti
Tak naštěstí se táta nakonec trochu umoudřil a uvolnil mi ten počítač ráno od devíti od dvanácti, odpoledne od dvou do čtyř a pak večer od sedmi až do půlnoci, takže to není tak strašné, když jsou ty jarní prázdniny. ^^ Ale kvůli tomu tu dneska nejsem.
Fey napsala svou první vlastní DOKONČENOU jednorázovou povídku, která má tak nějak hlavu a patu! :D Je originální, jakákoliv výraznější podobnost s nějakým anime nebo jiným příběhem je čistě náhodná. Já nejsem žádný skvělý spisovatel, tak neočekávejte žádné extra zázraky. :D
Varování: krev, zabíjení, tak trochu smutnáHledám záblesky naděje...

20. února 2013 v 21:43 | Neko-chan / Feyuš |  Last seen (recenze)
Ach jo, ach jo... Tohle bude možná na dlouho poslední týdenní recenze, co sem napíšu. Táta si usmyslel, že trávím u počítače moc času, tak mi ho zablokoval. Tím pádem na něj můžu ve všední dny jen 2 hodiny od 20:00 do 22:00, o víkendech o něco málo víc. Ale co hůř, protože si kvůli tomu na mojem notebooku zřídil účet a hodil si na něj admina, tak mi tím naprosto znemožnil používat část mých nejpoužívanějších programů, které vyžadují před spuštěním povolení změn v počítači. Takže nejen že teď nepustím PWI, já nemžu ani otevřít Photofiltre... To jsem zvědavá, jak budu takhle ty screeny ukládat. Ale co se dá dělat...


Vyloveno z hlubin archivů

17. února 2013 v 12:28 | Neko-chan / Feyuš |  Co mi od tužky odpadlo
Nostalgie, nostalgie... Když jsem brouzdala po blozích, narazila jsem na nějakou soutěž v kreslení. Nedalo mi to, přihlásila jsem se a pak jsem šla okamžitě listovat starými obrázky. =D Upřímně, když jsem prohlížela svou prvotní tvorbu, tak mě to až děsilo, co jsem to tenkrát považovala za své vrcholné dílo. XD A když jsem to srovnala s rozkreslenou 4. stránkou GameHouse, kerá mi leží na stole, tak to bylo teprve něco. Je až neuvěřitelné, co s mým stylem kreslení udělala ta úžasná knížka od Christophera Harta.
A řekla jsem si, že o výběr toho nejlepšího (toho novějšího) se s vámi podělím. ^^ Někteří, kdo mě potkali osobně, už nejspíš něco z toho znají, ale co.


When we go crazy~

15. února 2013 v 18:13 | Feyuš (a Olga) |  OneWord Stories
K momentálnímu tématu týdne mě napadlo zkusit něco, co jsem sem ještě nedávala. OneWord Story. Příběh o jednom slově. Sice na blogu jsem ho ještě nikdy nezveřejňovala, ale i tak je to pro mě poměrně notsalgická záležitost a upřímně mě zajímalo, jak na to budete reagovat. Když vám to nebude vadit, možná někdy nahodím další...ale už přespaný do formy souvislého texu. Dávám to sem ve formě originálního zkopírovahého chatu na Skype. Malá poznámka: V době, kdy jsme to psaly jsem koukala na tuším 9. nebo 10. díl druhé série Code Geass, takže sem tak se mimo kontext může objevit moje poznámka k vývoji situace. :D

Rise of the villains (and shining stars)

12. února 2013 v 22:02 | Neko-chan / Feyuš |  Last seen (recenze)
Good evening creatures!
Mám já to ale divnu náladu... Zrovna jsem dokoukala 6. díl druhé série Code Geass, takže momentálně prožívám emoční bouři. :D Ta se mi tedy nevyhne ani ve škole nebo na skypu, kde pro změnu s Olgou probíráme Homestuck, který já sice nečtu, ale i tak ho už docelá znám... xD A kdybyste tak věděli, co mě čeká zítra... Ale to tu teď probírat nehodlám. To si nechám asi na jindy... Ale pokud máte zájem, zeptejte se a já vám možná odpovím. :D Ten nový opening k Fairy Tailu se mi moc nelíbí... Ending už je lepší. Ale ten op k Vividred Operatin a druhý k Magi, ty jsou opravdu luxusní. Jinak trochu popouštím uzdu spoilerům, takže buďte o to opatrnější.


Co talíře neprozradí...

8. února 2013 v 21:49 | Neko-chan / Feyuš |  Feyuščiny nekotlachy
...aneb příběhy ze školní jídelny.
Kdybych se vás zeptala, jestli máte nějaké zajímavé zážiky z prostředí školní jídelny, určitě by toho bylo dost. Většina z nás, kdo se školních obědů účastníme nějaké má, i když občas přijdou zábavné jen těm, kterým (podobně jako Feyuš) nezkazí chuť téměř nic. Ono je samo o sobě zážitkem třeba takové rozebírání možného obsahu pokrmu na talíři, či vytváření japonských zenových zahrádek z podivně řidké bramborové kaše za pomoci vidličky. Dokonce i pokud pominu moje a Tolpeniny shota-zážitky, najde se toho spousta zajímavého.


obrázkové shrnutí 3

7. února 2013 v 22:13 | Neko-chan / Feyuš |  Last seen (recenze)
Třetí obrázkové shrnutí je na světě! Jen rychle bez komentáře, protože musím už pryč, ale užijte si to a pozor na spoilery. ^^ Nyan.


Let if flash!

7. února 2013 v 18:36 | Neko-chan / Feyuš |  Last seen (recenze)
Hai, hai, píšu zase pozdě... Ale tentokrát mám i smysluplnou omluvu. :D Byla jsem totiž u Tolpen a nepamatovala jsem si heslo. XD Ale co, dost kecání, tady máte další várku recenzí...myslím, že tohle byl opravdu vydařený týden. Za chvíli tu bude i obrázkové shrnutí!


Když kreslí Diesel-Turbo (OMG IT'S FATE-CHAN!) :D

4. února 2013 v 21:38 | Neko-chan / Feyuš |  Anime zápisníček
Jakožto velká fanynka Mahou Shoujo Lyrical Nanoha (a obzvlášť Fate Testarossy) si samozřejmě nemžu nechat ujít stahování obrázků ve velkém ze Zerochan. =3 A tak jsem jednou narazila na tohodle/tuhle svělého/skvělou autora/autorku. :D (Já vážně nevím. :D) Kreslí opravdu nádherně. Na jeho/jejích obrázcích se často objevuje již zmíněná série MSLN (hlavě právě Fate), Dog Days, K-ON, sem tam i Pretty Cure (ty používá hodně jako motivy cosplay crossoverů), Madoka, občas nějaké další, ale to už ne v tak velkém množství. Tak jsem si řekla, že vám sem vysypu většinu své Nanohácké galerie a pokud bude kladný ohlas, tak příště dám i něco z jiných anime, i když toho bude podstatně míň. Užijte si to. =3 (Bude toho OPRAVDU HODNĚ. :D)
Veškerá autorská práva na obrázky patří Diesel-Turbo, motiv tvůrcům anime.

AMV's universe

1. února 2013 v 0:27 | Neko-chan / Feyuš |  Hudební a video okénko
Víte, jak dlouho jsem do recenze na SAO sháněla nějaké pěkné AMV pokud možno zařazené v √Bestamvsofalltime? Nenašla jsem ho. A dneska na mě vykouklo! A tak jsem si řekla, že ho sem hodím a rovnou k němu přidám pár dalších AMV. Nedávám sem zdaleka všechno, co bych sem dát chtěla, je to jen to, co zrovna Fey měla po ruce. Ale i tak, užijte si to. :)

Třpytky a obludky =3

1. února 2013 v 0:01 | Neko-chan / Feyuš |  Last seen (recenze)
Nyante nyante, minna. Píšu sice trochu pozdě, ale dřív jsem to prostě nezvládla. =3 Přelom minulého a současného týdne naservíroval další dávku nových dílů. A myslím, že tentokrát se vesměs všechny povedly. ^^ A co víc: všechny slibují do příštího dílu spoustu zajímavého. Feyuš se těší! X3

Varování:

Vstupujete na území shipperky. Možnost výskytu yaoi, shounen-ai a shoujo-ai. Don't like, don't read.