Ty fanfikce nečtěte, jsou fakt špatný. Ale je mi líto to mazat. A neklikejte na divný komentáře. :)

Možná někdy dopíšu ten Ples... nebo dodělám další stránku GameHouse... možná...

Ještě jednou: Ty fanfikce nečtěte, jsou fakt hodně špatný, byla jsem weeb kid. Ale je mi líto to mazat. Nostalgie. A neklikejte na divný komentáře. :)

(updatované info v menu boxu)

Březen 2013

All the faces of love

28. března 2013 v 11:57 | Feyuš |  Last seen (recenze)
Fajn. Loveless. Tedy...
...pokud se na anime koukáte pro zážitek z inteligentní záplety, obloukem se tomu vyhněte.
Ale jestli stojíte spíš o sem tam nějaký ten boj nebo cute objímací scénu, nemáte nervy na to, zabývat se nějakým složitým příběhem a nevadí vám ty příšerné "nekonce", kdy se vůbec nic nevyřeší...
Ano, v tom případě je to anime přesně pro vás.
(Výskyt homo-pairingu a pár spoilerů...)

obrázkové shrnutí 5

22. března 2013 v 23:52 | Feyuš |  Last seen (recenze)
Další 3 týdny za námi, co bude dál? Všechno končí... Dokonce i ten Fairy Tail, i když doufám, že ten jen dočasně. :( Už jenom tenhle víkend a ten příští...a mám smůlu. Na co se budu každý týden koukat? =< Zatím mám jenom jednoho adepta: Arata Kangatari, co začně vycházet zítra. Ale vydrží dostatečně dlouho na to, než si najdu zase další anime? Ach jo. Takže za pár týdnů už bude obrázkové shrnutí možná jen o jednom anime. Užijte si, dokud jich je tu víc.
Vím, že jsem už pár dní nic pořádného nenapsala, ale nebojte se, mám rozpracovanou recenzi na čerstvě zkouknuté Loveless, rozepsanou povídku a až tu povídku dopíšu, vrhnu se na další GameHouse.

O něco bych vás chtěla poprosit. Držte mi v neděli palce, protože se chystáme s Tolpen, Lee, Janiie a možná i s Olgou jít na přednášku s promítáním animefilmu Vampire Hunter D. Před čtrnácti dny jsme takhle měly jít na promítání animefilmu Akira, jenže to zrušili a přesunuli na 7. duben. Ta doufám, že nám to tentorát vyjde. Moc se těším! ^^
Navíc jsem zjistila, že mi dneska KONEČNĚ přeložili ten druhý nanohácký film! YAAAAAAY! =^^=


GameHouse Alpha 1.0 chapter 4

2. března 2013 v 22:20 | Feyuš |  GameHouse alpha 1.0
S cílem dostat se ven vyrazily naše 4 postavy společně i s kočkou Miou chodbou za dveřmi číslo jedna. Steina od zbytku skupinky oddělila neviditelná stěna a aby se dostal dál (a možná aby vůbec přežil), musí v "piškvorkách" porazit spoře oděnou a značně růžovou Lady. Mezitím Fate a zbytek party dorazili k dalším dveřím, tentokrát označeným číslem 2. Za nimi se objevilo něco červeného a zubatého. Ale co to je? Je to nebezpečné? Je to samo, nebo je toho tam víc? 4. stránka GameHouse Alpha 1.0 je hotová!

"Sooo...you somehow managed to deal with Lady... Man, you're real pain in ass. But from now it won't be so easy!"

Call me Nanoha-chan! (kreslím na přání)

2. března 2013 v 6:15 | Feyuš |  As you wish
Tak a je to tady. Konečně se Fey odhodlala.
Nepředpokládám, že byste všichni znali anime Mahou Shoujo Lyrical Nanoha, už jen proto, že pokud vím, není k sehnání v originále s českými titulky. Pravda, viděla jsem někde první sérii En dub/Cz sub, ale to není ono. Já se dívám už jen anglicky titulkované. Mno každopádně už před nějakou dobou jsem začala kreslit Nanohácká ...mno ani nevím, jestli můžu říct OC.
Zkrátka podle reálného člověka udělám obrázek, jak by asi vypadal(a), kdyby byl(a) v MSLN... co by měl(a) na sobě a jaké zbraně.
Ukázka, co zatím mám:
A vy teď máte možnost napsat si o "tu svoji". ^^

Varování:

Vstupujete na území shipperky. Možnost výskytu yaoi, shounen-ai a shoujo-ai. Don't like, don't read.