Ty fanfikce nečtěte, jsou fakt špatný. Ale je mi líto to mazat. A neklikejte na divný komentáře. :)

Možná někdy dopíšu ten Ples... nebo dodělám další stránku GameHouse... možná...

Ještě jednou: Ty fanfikce nečtěte, jsou fakt hodně špatný, byla jsem weeb kid. Ale je mi líto to mazat. Nostalgie. A neklikejte na divný komentáře. :)

(updatované info v menu boxu)

DS2tA FF - To My Savior

14. října 2013 v 21:02 | Feyuš |  Fanfikce
Ha! Fey splácala svou druhou dokončenou povídku! A ne ledajakou - fanfikci. A navíc... yaoistickou.
Tak snad jsem se s tím nějak dobře popasovala, protože tohle je moje OTP a nemůžu na ně vůbec nic najít... xP
Taky moc děkuju Janiie, která mi dělala betu a Lee, že to statečně přelouskala.

Fandom: Devil Survivor 2 the Animation
Pairing: Yamato Hotsuin/Hibiki Kuze
Věkové omezení: Je M-ková, tedy 18+, ale je čistě na vašem uvážení, jestli se do toho pustíte, nebo ne.
Obsah/varování: Yaoi, troška krve (ale fakt málo), je to víceméně post story (takže možná trochu spoilery), OOC (ale podle mého názoru by se to nějak takhle později stejně vyvinulo...)

Něco k poslechu:
~
Kap, kap, kap…
Jemný déšť lehce ťukal do okenního parapetu.
Hibiki seděl u pracovního stolku s hlavou v dlaních a mezerami mezi prsty pozoroval, jak po nátěru stékají drobné pramínky.
Bylo mu na nic.
Už uplynul víc než měsíc od toho dne, od kdy bylo zase všechno v pořádku.
Ne, všechno ne…

Kap, kap, kap…
Takhle to dál nešlo. Musí se trochu sebrat.
Zvedl se, přes hlavu si přetáhl kapuci mikiny, zamkl za sebou byt a vyrazil do promoklých ulic.
Byl vděčný tomu neznámému příbuznému, co mu odkázal byt v téhle čtvrti. Byl tu příjemný klid, ne příliš hustá doprava, žádný zbytečný chaos.
Monotónní zvuk tříštících se dešťových kapek přehlušil veškeré myšlenky a vyčistil mu hlavu. Rozhlédl se a zhluboka se nadechl. Bylo teprve odpoledne, ale nebe bylo temně šedé, plné těžkých mraků. Vzduch byl vlhký a voněl po čerstvé hlíně, ostatně jako vždycky při dešti.
Usmál se. Nevěděl proč, ale najednou měl z toho nevysvětlitelnou radost. S novou chutí přidal do kroku a zahnul do uliček vedoucích více do centra.

Uslyšel nějaký hluk. Bylo to zvláštní, normální zvuk chůze, projíždějícího auta nebo obyčejného rozhovoru by ho pravděpodobně nezaujal. Navíc to muselo být něco dost hlasitého, když to slyšel přes déšť a vrstvu látky, která mu kryla uši. Byl to něco nepřirozeného, něco co tam určitě nepatřilo.
Jak se blížil, začínal v neznámém zvuku, který byl patrně směsicí překřikujících se hlasů, rozeznávat slova. Ať to bylo určeno komukoliv, rozhodně to nebylo nic pěkného.
Když došel k místu, odkud ten zvuk vycházel, všiml si, že tu z hlavní ulice vbíhá mezi domy malá pasáž. Chvíli zaváhal a pak do ní zabočil.
Před sebou spatřil ve stínech pohyb. Ať to byl kdokoliv, viděl ho. Ozvalo se pár varovných výkřiků a vzdalující se dusot několika párů nohou napovídal, že strůjci hluku nejspíš na jeho přítomnost nebyli zvědaví.
Najednou vzniklé ticho však bylo brzy prolomeno trhaným vzdechem. Hibiki přidal do kroku. Obavy se naplňovaly.
Někde uprostřed uličky, schoulená u zdi, ležela postava v dlouhém nepromokavém plášti s kapucí staženou hluboko do obličeje. Pravou ruku měla silně zakrvácenou a podle červených kapiček zdobících přední stranu pláště na tom v obličeji taky nebyla dvakrát dobře.
Černovlásek okamžitě přiběhl a podepřel neznámého, aby se mohl postavit na nohy. "Jsi v pořádku?" Ty jsi ale idiot! Kape z něho krev, samozřejmě, že není! "Bydlím kousek odsud. Pojď se mnou, určitě se tam najde nějaká lékárnička nebo tak něco." Jestli v něm těch prožitých sedm dní hrůzy a utrpení zanechalo něco pozitivního, byla to jeho potřeba pomáhat lidem. Druhý na to neřekl nic, jen souhlasně přikývl.

Vešel dovnitř, jednou rukou podpíral neznámého a druhou opatrně zavřel dveře.
Dovedl ho do koupelny, pomohl mu sednout si na kraj vany a vyndal ze skříňky lékárničku. Natáhl se, aby cizinci sundal kapuci a mohl se podívat na jeho zranění.
"Ne!" zdravá ruka se ho pokusila zastavit, ale to už záhyby našedlé látky sklouzly dozadu přes rozcuchanou clonu delších bílých vlasů. Pár pramenů spadlých do obličeje bylo slepeno zasychající krví a šedé oči s obviňujícím výrazem zabodávaly pohled do Hibikiho ruky.
"Y…Yamato?" černovlásek málem upustil lékárničku, "Co tu proboha děláš?!" Hbité prsty okamžitě stáhly dlouhé rukávy a on začal ihned ohledávat a ošetřovat rány, zatímco na bělovlasého vytrvale chrlil soustavný proud nejrůznějších výčitek ohledně jeho zdravotního stavu.
Yamato ho nezraněnou dlaní od sebe odstrčil, na tváři jeden ze svých běžných otrávených výrazů.
"Nech mě být, zvládnu si to udělat sám! Jdi pryč. Nech mě o samotě!" vyštěkl už ne tak obvyklým chvějícím se hlasem.
Hibiki se pomalu zvedl na nohy. "Já ti jen…chtěl pomoct." řekl tiše a zamířil pryč z koupelny. Byl silně rozrušený. Nejen že právě venku našel někoho zraněného, někoho, koho dokonce zná… Proč to ale musel být zrovna Yamato Hotsuin?
Zapomněl na své mokré oblečení. Nevnímal ho. S povzdechnutím se svezl do křesla. Byl unavený. Šíleně unavený. Neuběhlo ani pět minut a Hibiki usnul.

Probudilo ho zašimrání přikrývky na nose.
Otevřel oči a chvíli se zmateně rozhlížel. Naposledy si pamatoval, že seděl v křesle… a tohle přece byla jeho postel. Seděl v křesle a Yamato…
Zrovna v tu chvíli zachytil v místnosti pohyb. Bělovlásek vešel, s vlasy čistými, čelo a pravou ruku pečlivě zavázané, a opatrně si sedl na okraj postele.
Hibiki si přitáhl deku, pod kterou ležel, trochu blíž k tělu. A náhle jím projela vlna zděšení. Neměl na sobě nic, kromě spodního prádla. Posadil se, jak nejrychleji to šlo, aby z něj přikrývka nespadla a upřeně se na druhého podíval.
"Co jsi…? Kde mám…?" cítil, jak se mu do tváří vkrádá červeň, ale snažil se zachovat si co nejvíc důstojnosti.
"Dobře, příště tě nechám sedět promáčeného v křesle, abys chytil zápal plic nebo něco takového." zavrčel mu v odpověď.
Černovlasý nemohl uvěřit vlastním uším. Hotsuin - sebestředný a jdoucí za svým cílem bez ohledu na oběti… A teď tu seděl u něj v bytě a pomáhal mu. To nemohlo být jen tak.
"O co ti jde?" zamračil se na bělovláska, "Ty nikdy neděláš nic jen tak bez důvodu. Co po mně chceš?!"
Yamato se naklonil blíž a opřel se rukama o postel. "Vážně to chceš vědět?" spíš než vzteklému vrčení se to teď podobalo tichému zavrnění.
Hibiki se nervózně ošil. Tohle nebylo v pořádku. "No, já…"
Ale bělovlasý rovnou pokračoval: "Ty ani nevíš, jak strašně tě nenávidím. Nenávidím tvůj úsměv, nenávidím ty tvoje safírové oči, nenávidím, jak mě musíš chtít pořád zachraňovat…" Hlas se mu lehce třásl a s každým slovem se přibližoval víc a víc, až měl obličej jen pár centimetrů před od černovláskova.
"A nejvíc nenávidím, že ti musím poděko-…" dřív než stačil dokončit větu, Hibiki překonal zbylou vzdálenost, která je od sebe dělila, a políbil ho.
"Nemusíš." zašeptal Yamatovi do rtů a překvapením se mu rozšířily oči, když jeho polibek opětoval. Chutnal hořce po kávě se sladkým medovým ocáskem. To je celý on.
Zvedl ruce a zapletl prsty do bílých vlasů. Jemná látka deky se mu pozvolna svezla do klína.

Yamato po chvíli přerušil polibek, kousl Hibikiho do kůže mezi krkem a ramenem a vydal se konečky prstů mapovat obrysy jeho světlého těla. Pobaveně se zašklebil, když ucítil, jak se černovlásek pod jeho dotykem roztřásl a jeho tep i dech nabraly na rychlosti.
"Teď už mě neporazíš…" zašeptal, zvedl hlavu a jejich pohledy se spojily. Prsty nahradila dlaň, pak se najednou do černovlasého opřel a povalil ho na záda. Využil momentu překvapení, odsunul deku stranou a kleknul si mu mezi kolena. Chvíli neskrývaným s potěšením pozoroval jeho překvapený, možná dokonce trochu vyděšený výraz a pak se vrátil ke své předchozí činnosti.
Pomalu mu přejel přes boky a zahákl prsty za okraj jeho spodního prádla.
"Ne… p…počkej." štíhlá ruka ho chytila za zápěstí.
Yamato se mu znovu podíval do očí. Vidět ho takhle podřízeného, mít nad ním vládu, o to celou dobu usiloval. Ale cítil, že mu to nestačí. Ušklíbl se. "A proč bych měl?"
"To… není fér," ztěžka oddechoval Hibiki, "Ty…taky." pokusil se o zamračení, ale při tom, jak se červenal, to nemělo patřičný efekt.
"Ale, ale…" řekl posměšným tónem bělovlasý a začal pomalinku stahovat látku níž, zatímco se loktem druhé ruky opřel o matraci vedle Hibikiho ramene, naklonil se nad něj tak, že skoro ležel, a zašeptal mu do ucha: "No tak, Kuze-kun, vždyť přece víš, že já nehraju fér." Kousl ho do lalůčku, až černovlásek sykl bolestí, na chvilku se odsunul stranou a shrnul jeho poslední kousek oblečení až ke kotníkům. Zvedl se a s uznáním si ho celého prohlížel.
Černovlasý jen rezignovaně položil hlavu, díval se do stropu a snažil se zhluboka dýchat. Poslední věc, která chyběla k dokonalosti obnoveného světa, o které se domníval, že o ni na dobro přišel… Teď byla téměř na dosah a on si nebyl jistý, jestli to tak je správně, nebo ne.
Překvapeně sebou trhl, když do něj Yamato vnikl jedním prstem. Ani si neuvědomoval, kdy pokrčil nohy… Když se přidal i druhý, potlačil vzdechnutí, natáhl ruce a něžně mu zajel do vlasů, aby ho hned v dalším okamžiku prudce přitáhl a ukradl pro sebe jeho rty. "Proč mi to děláš…?" zašeptal do nich a tiše zasténal, když ho bělovlásek začal roztahovat.
"Protože jsem tě porazil. A ty mi teď patříš… Moje válečná kořist." zavrněl Yamato a po chvilce připojil i třetí prst bez ohledu na protesty. Hibiki byl tak úzký… A i když ho lákalo pomyšlení, že by ho mohl poranit, nechtěl si svou novou hračku rozbít dřív, než bylo třeba.
Usoudil, že už je čas, přerušil polibek a odtáhl se, aby se i on mohl zbavit přebytečných vrstev oblečení. Kalhoty, spodní prádlo a po chvilce i košile odlétly někam na druhý konec pokoje.
Hibiki zvedl hlavu a s lehkým údivem zíral na výjev před sebou. Už byl nějak tak smířený s tím, co mělo přijít. Bylo mu pokynutím ruky naznačeno, aby se otočil a on poslechl. Skousl si ret, aby nevykřikl, když Yamatovo vzrušení proniklo do jeho těla. Zároveň ucítil, jak bledá dlaň začala dráždit jeho vlastní.
Netrvalo dlouho a Hibiki dosáhl vrcholu. Hotsuin jej brzy následoval.

Svalili se na postel a těžce oddychovali.
Hibiki nekladl odpor, když si Yamato začal hrát s konečky jeho vlasů. Naopak se přitáhl blíž, jednou rukou jeho činnost opětoval a druhou ho objal. Po chvíli položil hlavu na jeho hruď.
"Yamato…" zašeptal, "Tam u Polaris… Myslel jsem, že umíráš."
"Skoro se mi to povedlo. Jenže pak si jen tak obnovíš svět, všechny vrátíš zpět, jen mně všechny vzpomínky zůstanou. Jsi vážně idiot." řekl Yamato, políbil ho do vlasů a poslední, co černovlásek slyšel, než usnul, bylo tiché: "Dlužíš mi sedm dní života…"

Ráno se Hibiki Kuze probudil v pokoji sám. Všude bylo ticho a uklizeno, jen jedna věc tu přebývala.

Na stole ležela kytice sedmi modrých růží, převázaná bílou stuhou. Vedle ležela kartička s věnováním: To My Savior - Mému zachránci.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama

Varování:

Vstupujete na území shipperky. Možnost výskytu yaoi, shounen-ai a shoujo-ai. Don't like, don't read.