Ty fanfikce nečtěte, jsou fakt špatný. Ale je mi líto to mazat. A neklikejte na divný komentáře. :)

Možná někdy dopíšu ten Ples... nebo dodělám další stránku GameHouse... možná...

Ještě jednou: Ty fanfikce nečtěte, jsou fakt hodně špatný, byla jsem weeb kid. Ale je mi líto to mazat. Nostalgie. A neklikejte na divný komentáře. :)

(updatované info v menu boxu)

Soul Eater FF - Svatba

11. května 2014 v 1:35 | Feyuš |  Fanfikce
Oh yes. Feya píše. Wow. Svátek.
Nojo, svátek... ten mám příští sobotu.
Ale já pro vás (a především pro Tol) mám novou fanfikci! :3 Akorát vás musím varovat, že zatím neprošla žádným beta čtením. Takže pokud narazíte na chybu, prosím napište mi a já to opravím.

Fandom: Soul Eater
Postavy: Franken Stein/Spirit Albarn
Žánr: kratší povídka (Jen něco málo přes 2 stránky! Normálně píšu tak 4-stránkový...)
Věkové omezení: T (bezpečný)
Obsah/varování: Hmyz, injekční stříkačky, náznak shounen-ai (protože i takoví hnidopichové se najdou...)

K poslechu:


~
"Souznění duší… Hon na čarodějnice." pronesl Stein s kamennou tváří, černá kosa v jeho rukou se duhově rozzářila a několikrát zvětšila svou velikost. Lehce si přehodil zbraň z ruky do ruky, rozmáchl se a rychlým švihem usekl stonožčí čarodějce hlavu a tři páry rukou, kterými se snažila bránit. Její jekot v mžiku utichl, zbytky těla se podivně zkroutily, zahučelo to a jediným pozůstatkem její existence se stala temně fialová levitující duše.
Kosa ve Steinových rukou se opět zmenšila a proměnila do své lidské formy. Spirit Albarn přešel k fialové kuličce a zavřel ji do speciální zapečetěné schránky. Spokojeně se usmál. Bude to perfektní dárek, sice už spíš jen formální, ale i tak určitě potěší. Otočil se zpět na svého uživatele.
"Asi by bylo fajn vyrazit zpátky domů. Z Afriky je to přeci jen kousek cesty." řekl a vyrazil směrem, kde za pár dunami stálo jejich malé letadlo. Po chvilce chůze ještě dodal: "A moc děkuju."
"V pořádku, v pořádku." ozvalo se za ním vesele, "Byla to velice zajímavá vědecká zkušenost."
Cosi zašustilo, a když se Spirit ohlédl, naskytl se mu nepříliš vábný pohled na pytlík hemžící se všemožnou nohatou, chlupatou a velkou hmyzí havětí. Stein se ale usmíval jak dítě o Vánocích a tak k tomu radši nic neříkal.

Svatební přípravy vrcholily, přestože do samotného obřadu zbývalo ještě nějakých 10 dní. Maka a Soul se budou brát. Celý Shibusen byl vzhůru nohama a Spirit se mohl přetrhnout, jen aby všechno vyšlo, jak má. Jenže ne všechno vždycky vychází podle představ…
"Spirit-chan! Spirit-chaaan!" Marie přiběhla celá udýchaná a ubrečená, zrovna když se bývalá hlavní Kosa Smrti pokoušel co nejozdobněji zabalit svou krabičku s duší čarodějnice. Leknutím ucukl a málem přetrhl hedvábnou stužku.
"Ale no tak, tohle mi nedělej! Vidíš, že zrovna balím svatební dárek pro Maku-chan. To snad někdo umřel nebo co?" vyjel na ni naštvaně.
"Stein-san…" popotáhla Marie, "Steinovi se něco stalo. Leží v laboratoři na zemi, strašně se klepe a nemůže ani pořádně mluvit…"
Spirit Marii ani nenechal domluvit, popadl ji za ruku a rozběhl se k laboratoři. Rozrazil dveře a málem shodil na zem Asuzu, která tu nervózně přecházela po místnosti, zatímco Stein napůl seděl a napůl ležel opřený hlavou o skříň, třásl se jako ratlík, trochu slintal a občas cosi nesrozumitelného zamumlal.
"Konečně jsi tady!" řekla Asuza, chytila Spirita za rameno a rázným krokem ho vedla k nemocnému vědci. "Vezmi ho na ošetřovnu a postarej se o něj."
"Počkat, moment!" podíval se na ni nevěřícně a na chvíli zapomněl na rozklepaný uzlíček u svých nohou. "Proč zase já? Já tu sakra zařizuju svatbu! Proč to neuděláte vy?" rozčileně se rozhlédl po místnosti.
"Tak zaprvé: pokud sis toho nevšiml, tak Marie má zlomenou ruku…" žena s páskou přes oko na něj zamávala sádrou na pravém předloktí, "…Justin je pryč, ta Sidova ženská taky a nikdo z ostatních nemá zdravotní kurz."
"Ale vždyť ten je přece povinnost pro všechny učitele."
"A ty snad myslíš, že když se to nekontroluje, že budu plýtvat časem na nějakou takovou zbytečnost? Mají ho jen zdravotníci a idioti." významně se na něj podívala a chtěla připojit ještě nějakou kousavou poznámku, když v tom se Stein rozkašlal a Marie zaječela, protože mu z pusy začala trochu téct krev.
"Do prdele…" zavrčel Spirit, hodil po Asuze vražedným pohledem, opatrně Steina zvedl, podepřel a vedl ho na ošetřovnu.

Jakýmsi zázrakem byla ošetřovna v té době zcela prázdná. Stříbrovlasý doktor byl pečlivě uložen na lůžko a jeho nedobrovolně určený ošetřovatel teď zoufale prohrabával šuplíky se záznamy v naději, že objeví nějaké informace o té záhadné chorobě, jejíž příznaky se u nemocného projevovaly. Příčinou krve v dutině ústní se ukázal být pouze prokousnutý ret, takže alespoň tenhle problém nemusel příliš řešit.
"Spi… rite…" ozvalo mu náhle za zády. S leknutím se otočil a viděl, že se Stein trochu přestal klepat a dívá se na něj přivřenýma očima.
"Neboj, já něco najdu…" pokusil se o povzbudivý výraz a zase se začal probírat papíry.
"Předs…tav si… Ta housenka… je jedo…vatá…"
Spirit se zarazil. Housenka… A najednou mu to došlo. Toho idiota určitě kousla jedna z těch afrických potvor, co si před dvěma týdny přivezl z jejich výpravy za čarodějkou. Pozvolna v něm začal narůstat vztek. Přiskočil ke Steinovi a nešetrně s ním zatřásl. "Tak housenka, jo?! A kde mám asi podle tebe sehnat protijed na nějakou blbou housenku?! Předpokládám, že ti utekla."
Vědec zavrtěl hlavou a spokojeně se usmál. "Neu…tekla. V… laboratoři…" řekl a s úsměvem sledoval, jak rudovlasý Kosa Smrti odběhl pryč.

Na laboratorním stolku skutečně na Petriho misce ležela veliká vypreparovaná housenka a vedle ní se válela injekční stříkačka s hustou červenohnědou kapalinou. Byl na ní nalepený lísteček s nápisem Antidote.
"Takže on má celou dobu protijed a NIC NEŘEKNE?!" Spiritovi samou zlostí vyrazily na zádech dvě zahnuté čepele. Popadl injekci a vztekle oddusal zpět na ošetřovnu.

Každopádně ho dost zarazilo, když vrazil do místnosti a našel Steina, jak se jednou rukou křečovitě drží skříně a druhou do ní dává nějakou lahvičku.
"Ále, já si jenom bral něco na uvolnění svalů, abych mohl mluvit…" prohlásil stříbrovlásek vesele, najednou se mu podlomily kolena a Spirit ho jen tak tak stačila volnou rukou chytit, než se svezl na podlahu. "Jenže jsem zapomněl, že se pak neudržím na nohou." roztržitě se zašklebil.
Rudovlasý mu opatrně sáhl na čelo. Bylo úplně rozpálené. Rychle mu pomohl dostat se do postele a vyndal přinesenou injekční stříkačku.
"Je to ona?"
Stein pokýval hlavou. "Určitě. Jenže… jsem ji ještě netestoval."
"A to znamená….?"
"No buď budu v pořádku… Nebo bych se taky mohl během doby působení začít dusit." usmál se, když viděl, jak na něj nevěřícně zírá. "Proto tu budeš muset se mnou počkat, dokud účinky neodezní."
Spiritovi spadla brada. "Zůstat?! A jak dlouho?" Hlavou se mu začaly míhat děsivé obrázky toho, jak nepřijde na svatbu vlastní dcery, protože bude na ošetřovně kontrolovat toho idiota, co se nechá pokousat od housenky.
"Maximálně tři dny, pokud se do té doby neuzdravím. To zvládneš."
"No…tak dobře." pokýval poraženě hlavou, zapíchl injekci a opatrně vyprázdnil její obsah Steinovi do žíly.

Zbytek odpoledne Spirit posedával na židli za stolem, sem tam koukl po stříbrovláskovi a snažil se sepisovat seznam věcí, které musí ještě do svatby stihnout. Pak nadešel večer a s ním otázka, jak vyřeší noc. Sám sebe proklínal, že přistoupil na Steinův argument, že by si měl lehnout k němu, aby mohl kontrolovat, jestli dýchá.
Už se mu skoro podařilo usnout, když se něco pohnulo, silná ruka ho objala kolem pasu a vědec mu mezi lopatky opřel své horké čelo.
"U Shinigamiho, počkej! Co to děláš?!" vytrhl se z polospánku a snažil se vyprostit. "Prosím tě, víš, kolik ti je? A kolik je mně? Vždyť už mám skoro vnoučata, moje dcera se za pár dní vdává!"
"Ale mně je smutno… Já děti nemám…" spíš zakňoural, než zašeptal Stein do Spiritova trička. "Anebo víš ty co? Já si vezmu tebe. Pak to budou i moje děti."
Spiritovi se konečně podařilo vykroutit zpod jeho ruky. "Co to plácáš za nesmysly, vždyť máš horečku. Koukej spát." rozkázal svým "učitelským tónem" a nemocný se poslušně uklidil na svou polovinu postele.

Druhý den ráno se ukázalo, že protijed stačil přes noc zaúčinkovat a horečka i křeče byly ty tam. Jakmile to Kosa Smrti zjistil, vypařil se se slovy, že musí jít zařizovat svatbu.
"Hmm, svatba…" přemýšlel Stein nahlas, zatímco dával dohromady svoje věci a připravoval se opustit ošetřovnu. Ze včerejšího večera si skoro nic nepamatoval. Jenom že… si chtěl vzít Spirita?

To není zas tak špatný nápad. Ne… To vůbec není špatný nápad.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tolpen Tolpen | 11. května 2014 v 10:15 | Reagovat

tobě jebloooooooooooooo!
....ty dva se nemůžou vzít, to by narušilo celej jejich vztah a ptorom franrita-
...vlastně by se asi měli vzít...
...
já chtěla říct, že se mi to líbilo :-D

2 Madame Miller Madame Miller | 12. května 2014 v 12:05 | Reagovat

c'est trés magnifique, bien sur! J'aimerais un encore rapidement!

3 CarolynteN CarolynteN | E-mail | 6. srpna 2017 v 17:44 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

4 DannySog DannySog | E-mail | Web | 11. srpna 2017 v 14:36 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

5 Avito777Ideam Avito777Ideam | E-mail | 15. srpna 2017 v 23:06 | Reagovat

[b]Пополение баланса Авито (Avito) за 50%[/b] | [b]Телеграмм @a1garant[/b]

[b]Мое почтение, дорогие друзья![/b]

Будем рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам требуются конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

[b]Аккаунты не Брут. Живут долго.[/b]

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: [b]50% от баланса на аккаунте.[/b]
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

[b]И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!![/b] Вперед денег не просим... [b]А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...[/b]

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

[b]канал Телеграмм  @t.me/avito50 [/b]
________

авито дать бесплатное
авито санкт петербурге
авито отдам бесплатно
купить +на авито
куплю вещи пакетом +на девочку +на авито

6 Awrormevedrilm Awrormevedrilm | E-mail | Web | 25. srpna 2017 v 0:29 | Reagovat

Four to five portions of this liquid have to be consumed per week to obtain the desired result.  Use these circumspectly however, because they may lower glucose levels, that's an undesirable effect in males whose blood sugar are properly balanced.

7 Avito321Spox Avito321Spox | E-mail | 29. září 2017 v 0:07 | Reagovat

[b]Пополение баланса Авито (Avito) за 50%[/b] | [b]Телеграмм @a1garant[/b]

[b]Приветствую вас, дорогие друзья![/b]

Готовы предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам требуются конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

[b]Аккаунты не Брут. Живут долго.[/b]

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: [b]50% от баланса на аккаунте.[/b]
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

[b]Гарантия: [/b]

[b]И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!![/b] Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

[b]Заливы на балансы Авито[/b]
________

авито воронеж деньги в долг
номер телефона подтвержден в другом аккаунте авито
авито начал брать деньги
авито просит деньги за разовое размещение
продажа аккаунт world of tanks на авито

8 AlysonZxv AlysonZxv | E-mail | Web | 11. října 2017 v 12:32 | Reagovat
9 BethanyBhl BethanyBhl | E-mail | Web | 26. října 2017 v 4:25 | Reagovat
10 BethanySkn BethanySkn | 27. října 2017 v 1:23 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a very bad experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random stuff and cried about his insomnia. I totally told him to <a href=http://socialbookmarkings.co.uk/story.php?title=generic-drugs>link</a> and deal with it.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Varování:

Vstupujete na území shipperky. Možnost výskytu yaoi, shounen-ai a shoujo-ai. Don't like, don't read.